2017. évi sikeres évzáró vacsora

December 15-én jól sikerült évzáró bankettet tartottunk a MÁV Kinizsi utcai éttermében.

Vacsora előtt az egyesület vezetése megköszönte a tagok és szülők egyesületünkért végzett áldozatos tevékenységét,

majd sor került a judokák egész éves munkájának elismerésére.

A jelen lévő szülők és gyerekek az elmúlt évekhez hasonlóan jól érezték magukat az éjfél utánig tartó összejövetelen.

Külön köszönetemet fejezem ki Szarka Gábornak és Szarka Ricsinek a hangosításért és a hangulatos discóért.

Nagy László

2017. évi sikeres dan vizsga

Egyesületünk két fiatal versenyzője GODÓ SZILÁRD és MAKSA CSABA  decemberben az Országos Dan Kollégium vizsgabizottsága előtt 1. dan fokozatból sikeres vizsgát tett.

Gratulálunk és büszkék vagyunk  Rátok !

Évzáró vacsora 2017. december 15.

Tisztelt egyesületi tagok!

Tájékoztatjuk a tagságot, hogy az évzáró vacsora 2017. december 15-én 18 órától a Miskolc Kinizsi u.21.sz. alatt található MÁV étkezdében lesz megtartva.

Minden résztvevőnek jó szórakozást kívánunk !!!!!!!!

2016. évi közgyűlés

Egyesületi közgyűlés

Tisztelt Egyesületi Tagok !

2017. december 02-án 10,00 órakor a Miskolc Győri kapu 12/A alatt található termünkben a 2016. évi rendes közgyűlésünk lesz megtartva.

A közgyűlésen az egyesület minden tagja részt vehet. Szavazati joggal azon tagok rendelkeznek, akik december 02-ig betöltötték a 18. életévüket.

A közgyűlés témája: a 2016. év

1. napirendi pont  :Flórusz János elnök beszámolója

2. napirendi pont  :Nagy László beszámolója az utánpótlás csoportról /általánosságban/

3. Ipacs Tamás és Szabó László beszámolója a diák A-B-C korcsoportról

4. napirendi pont:  egyebek

A közgyűlés határozatképes, ha tagjainak 50 % + 1 fő jelen van.

Amennyiben a jelenlévők száma nem haladja meg az 50% + 1 főt, úgy a közgyűlés kezdete 11,00 órára tolódik, és akkor a jelenlévők már határozatképesek!

Minden tagunkat szerettel várunk!

2017.november 27.

MJC vezetősége